Olti Curri zbulon se në cilin format do të jetë këtë sezon televiziv

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Olti Curri mbetet një ndër personazhet televizivë më të ndjekur, gjithnjë në qendër të vëmendjes për opinionin e tij.

Prania e tij në emisione bën diferencën dhe në këtë fillim të sezonit të ri, dukej se mungonte.

Kujtojmë se pak kohë më parë, publiku i internetit bëri bujë me kërkesën që ai të rikthehej në ekran dhe ju themi se dëshira do ju plotësohet.

Olti ka zbuluar ditën e sotme se do të jetë pjesë e rubrikës më të re në “E Diell” në Top Channel.

Ai do të jetë pjesë e jurisë së “Maskat”, një sfidë ku personazhë të njohur do të këndojnë pas maskave: “Një koshere grerëzash që bëjnë mjaltë më shumë se bletët!

Zaimina Vasjari, Megi Pojani, Eranda Libohova dhe me pjesëmarrjen e jashtëzakonshme dhe fantastike timen do jemi çdo të dielë tek “E Diell” në Top Channel.”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!