Pas akuzës së bërë nga Olti Curri, reagon Veseli: I këshilloj Oltit të ndryshojë smartphone! | FOTO

Para disa ditësh, vetëm 24 orë para fillimit të spektaklit Dance With Me në Tv Klan, u publikua lajmi se Veseli i BBA, konkurent në formatin e kërcimit, kishte pësuar një dëmtim në krah për shkak të rrëzimit gjatë provave për natën e fillimit të spektaklit.

Aksidentohet Veseli i Big Brother 8!

Një nga gazetarët dhe opinionistët e medias shqiptare Olti Curri, në faqen e tij në Facebook ka komentuar rreth kësaj çështjeje duke thënë që Veseli nuk ka pasur frakturë në dorë por e gjitha ka qënë thjeshtë një gënjeshtër në përpjekje për të reklamuar një spital privat në Tiranë.

12003144_422922121246165_3678555625837975823_n
Ai shton se Roza Lati, ka postuar një video në Instagram ku shihet se Veseli ka të fashuar dorën e djathtë por në foton e postuar nga Veseli duke u takuar me Vera Grabockën, shihet se krahu i fashuar është i majti dhe jo i djathti.

Info Media Albania ka kontaktuar me Veselin për të marrë edhe reagimin e tij, rreth asaj ç’ka kishte deklaruar Olti. Ja se ç’thotë Veseli:
“Është efekti qe i jep front kamera dhe kamera e përparme. Çdo përdorues i smartphone-ve e njeh këtë gjë. Me vjen keq nëse Olti Curri nuk e njeh mirë smartphone qe ka. I preferoj (sugjerojë) ta ndërrojë”

veseli vs olti curri
Veseli Kurtishaj, djali prizrenas mbrëmjen e djeshme doli fitues i natës së parë në Dance With Me sëbashku me partneren e tij të kercimit Albërie Hadërgjonaj.

IMA