Pas Big Brother, Valer Kolnikaj do të provojë sfidën e vallzmit në Dancing with the Stars

Modeli dhe konkurrenti më i përfolur i edicionit të shtatë të Big Brother, Valer Kolnikaj do të jetë prezent në televizion në sezonin e ri me një tjetër sfide, ate të kercimit. Modeli shqiptar edhe pse nuk arriti te fitonte reality-n me te famshem ne Shqiperi, tregoji se edhe pa një çmim rruga e televizionit mund të arrihet, dhe falë personalitetit dhe karakterit të tij ai është përzgjedhur nga produksioni i Dancing with the Stars për t’ju bashkuar emrave të tjere Vip.

Valeri është i pari emër zyrtar ndër personazhet e njohur që do jenë pjesë e edicionit të ri të Dancing with The Stars Albania, duke filluar nga tetori në Vizion Plus.

Ashtu siç edhe ju kemi informuar më parë, ky edicion rikthen në televizion Amarda Toskën, që do të drejtojë spektaklin.