Pas thashethemeve se është ndarë nga bashkëshortja, reagon aktori i njohur përmes një video

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Së fundmi është përfolur në mediat turke dhe nëpër forumet e fansave se aktori Burak Ozcevit është drejt ndarjes me aktoren dhe bashkëshorten e tij Fahriye Evcen.

Mirëpo mesa duket këto janë vetëm thashetheme sepse Burak dhe Fahriye janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin. Vetë aktori ka reaguar pas këtyre lajmeve përmes një videoje të postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram ku shfaqet me Fahriyen dhe djalin e tyre Karan teksa argëtohen në oborrin e shtëpisë.

Burak shkruan krahas videos: “Kjo është gjendja në shtëpinë tonë.”

Në këtë mënyrë, Nurak ka dashur të tregojë se sa të lumtur janë dhe se lajmet e ndarjes së çiftit janë të pavërteta.

View this post on Instagram

Bizim evin halleri❤️

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!