Pasi u bë baba, Ledri paralajmëron projekt të ri | VIDEO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pak ditë më parë Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha u bënë prindër.

Ata mirëpritën në jetë një vajzë e cila quhet Poem Blu Vula.

Çifti nxorën edhe portretin e vajzës në rrjete sociale dhe falënderuan publikun për urimet e shumta.

Së fundmi, Ledri njoftoi fansat se ka një projekt të gatshëm i cili vjen së shpejti.

Ai ndau një video në Instagram poshtë së cilës shkroi: ‘I need you’ pa asnjë detaj tjetër.

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)