Për të gjithë ata që menduan se Ermal Mamaqi nuk u shfaq të Shtunën në ekran, e kanë gabim!

Kënga Magjike mbrëmjen e djeshme në Televizionin Klan zuri të gjithë hapsirën “prime-time” duke i rezervuar kanalit kombëtar një shikueshmëri mjaft të kënaqëshme. Eventi i Ardit Gjebreas solli edhe një ndryshim të programacionit të fundjavës në TV Klan, ku për shkak të tij nuk u transmetua seriali “Xhesuri dhe e Bukura” si edhe “Xing me Ermalin”, programi kryesor i mbrëmjes.

Por edhe pse nuk u shfaq me programin e tij tashmë tradicional, Ermal Mamaqi e gjeti hapsirën për t’u shfaqur në fashën televizive më popullore.

Mbrëmjen e djeshme ai ishte i ftuar në programin e humorit “Al Pazar” në Vizion Plus, i cili gjithashtu konkuron me audiencën e programit të tij por edhe me atë të Luana Vjollcës./IMA/