Performanca emocionuese e Ardit Gjebreas me të bijën në Kënga Magjike | VIDEO

Mbrëmja finale e Këngës Magjike solli në skenën e Pallatit të Koncerteve edhe një performancë tepër emocionuese.

Ardit Gjebrea, moderatori dhe drejtuesi i këtij festivali solli për herë të parë në publik një këngë së bashku me vajzën e tij të vogël Annën.

E titulluar “Për Ty”, kënga erdhi me tekst të Ardit Gjebreas dhe Olti Currit si dhe orkestrim të Darko Dimitrov./IMALBANIA.COM/