“PërPuthen” | Fationi dhe Erisi sherr në emision

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një situatë e pazakonte është krijuar në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ku Fationi dhe Erisi, djali i ri që i është bashkuar emisionit, u përfshinë në një konflikt.

Gjithçka nisi pasi Lediana kërkoi të largohej nga emisioni, ndërsa Erisi mori fjalën, duke thënë se shkak për këtë janë bërë pikërisht ofendimet dhe injorimet që ajo ka marrë nga konkurrentët e tjerë, duke përmendur Melisën.

Por ai u kundërshtua nga Fationi dhe mes tyre nisi një debat i fortë.

KLIKO NE TEKSTIN ME TË KUQE KËTU DHE SHTYP SUBSCRIBE PËR TË HAPUR VIDEO-N

Por në një moment, Fationi u ngrit nga vendi dhe shkoi në drejtim të Erisit, ndërsa të gjithë djemtë e tjerë u ngritën për të mos i lënë ata që të përfshiheshin në një konflikt fizik, ndërsa transmetimi u ndërpre.

BurimiTop Channel
Artikulli paraprakLule të Vetmuara – 19.01.2021 | Ku e ka çuar Ezhder Kaderin?
Artikulli tjetër“E kam të vështirë ta përballoj”- Lediana kërkon të largohet nga “PërPuthen”