Policia arreston ish-deputetin e PD Bardh Spahia gjatë transmetim direkt në Top Channel

Policia ka ndaluar dhe shoqëruar ish-deputetin e Partisë Demokratike Bardh Spahia ndërsa po vinte në emisionin Open të Top Channel.

Spahia pasi ka akuzuar Taulant Ballën se ka nxitur ndalimin e tij është nisur drejt Top Channelit dhe më pas është ndaluar në rrugë nga policia që i ka komunkuar shoqërimin në ambjentet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Hapur.al