Premiera e ‘Klanifornia’, nis sonte spektakli i ri i humorit në Klan

Mbrëmja e së shtunës do të kthejë në ekran Marina Vjollcën.

Spektakli “Klanifornia Show”, pritet të nisë mbrëmjen e sotme dhe organizatorët kanë premtuar një sërë surprizash.

Moderatori Turjan Hysko na ka zbuluar një pjesë të skenografisë e cila do të mirëpresë moderatoren dhe gjithë aktorët që do të interpretojnë në skenë.

Skena është krejtësisht e veçantë e perceptuar për të realizuar një spektakël të vërtetë humori me kolona dhe ngjyra të ndezura, ndërsa në faqet e mureve shfaqet logoja e spektaklit.

Detaje nga spektakli i sotëm ka zbuluar edhe aktori Visjan Ukcenaj, i cili ka publikuar në instastory një pjesë nga interpretimi i tij në natën e parë të spektaklit.

Pjesë e këtij spektakli humori do të jenë të githë aktorët e “Duplex” si dhe disa blerje të reja të cilët kanë premtuar surpriza.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.