Programi i mbrëmjes 04/02/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Mërkurë 04/02/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Program [Nuk ka informacion] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:45 Amerikanet [Serial – Sezoni 2]

Filipi e Elizabeta infiltrohen në bazat “Kontra” të Nikaraguas, një lëvizje që sjell më shumë të vdekur se ç’pritej. Steni zbulon se gruaja e tij ka lidhje me një burrë tjetër.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Shtepiake te Deshperuara [Serial premiere, Sezoni 1 – Episodi 24]

Versioni turk I serialit hit te “Walt Disney”, “Shtepiaket e Deshperuara” (Umutsuz Ev Kadınları).

vplus

VIZION PLUS | Ora 20.50 Scandal [Serial turk] Live Streaming

Scandal është një seri televizive amerikane, thriller politik me protagoniste Keri Uashingtonin. Krijuar nga Shonda Raims. Personazhi i Keri Uashingtonit, Olivia Popi bazohet pjesërisht në zëdhënësen për shtyp të ish-administratës së Xhorxh H.W. Bush Xhudi Smith, e cila shërben si bashkë producente. Ngjarjet e serialit zhvillohen në Uashington, D.C. dhe fokusohen në firmën e menaxhimit të krizave të Olivias, “Olivia Pope & Associates”, të stafit të saj, si edhe të stafit në Shtëpinë e Bardhë.

albanian-screen

ALBANIAN SCREEN | Ora 20.45 Fatmagyl [Serial turk – Sezoni 2] Live streaming

agon-channel

AGON CHANNEL | Ora 21.30 Kontrata [Talk Show] Live Streaming

Eshte nje program politik dhe jo vetem I drejtuar nga Sonila Meco

 

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.