Programi i mbrëmjes 06/10/2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Enjte 06/10/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Top Story [Emision politik]

Politika përballë të vërtetës, publiku përballë politikanëve, në një debat nga Sokol Balla.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Opinion [Emision politik]

Emisioni i politikes dhe aktualitetit nga gazetari Blendi Fevziu. Çdo javë në studion e TV Klan, komente, analiza, debate, komente, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Karadyi [Ritransmetim –  Serial Turk]Live Streaming

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!