Programi i mbrëmjes 09/03/2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Mërkurë 09/03/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channelTOP CHANNEL | Ora 20:50 Tre trëndafilët e Evës [Serial – Sezoni 2]

Aurora pyet Çezarin se ç`ndodhi natën kur vdiq Amedeoja. Këmbëngulja e saj për të vërtetën, rrezikon ta largojë nga Alesandroja. Gruaja e mistershme dhe Veronika flasin për Ruxheron.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Opinion [Emision politik]

Emisioni i politikes dhe aktualitetit nga gazetari Blendi Fevziu. Çdo javë në studion e TV Klan, komente, analiza, debate, komente, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Nuk ka informacion [Film] Live Streaming

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!