Programi i Mbrëmjes – 09/11/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Hënë 02/11/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Shih Programin [Talk Show] Live Streaming

Një program nga Enkel Demi me të ftuar personazhe Vip.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:50 Skuadra AntiMafia (Serial Aksion)

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Dance With Me [Sezoni 2 – Nata 7]

Show i kercimit ku vipat garojne ne çift per titullin e me te mireve te mbremjes. Nje spektakel me patent nga Endemol, me producente dhe prezantuese Alketa Vejsiu dhe regjizore Vera Grabocken.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Dritare nga Rudina Xhunga [Talk Show] Live Streaming

“Dritare” është një emision “talk show” I aktualitetit politik dhe shoqëror për të gjithë trevat shqiptare, ku pjesë e të ftuarve do të jenë personazhe të njohur të politikës, artit, medias, kulturës etj.

 

Cila është zgjedhja juaj për sonte? Komentoni më poshtë!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.