Programi i Mbrëmjes 09/12/2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Premte 09/03/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channelTOP CHANNEL | Ora 21:00 Top Show Magazine [Talk Show]

Reviste e përjaveshme televizive, ku mund të mësoni më shumë mbi ngjarje e aktivitete të reja, thashetheme, etj, nje edicion special i Top Show nen drejtimin e Alban Dudushit.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Zone e Lire [Talk Show]

Nje emision nga Arian Cani, tema pikante, politike dhe muzike si dhe gjithmone te ftuar interesante.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Oktapod [Talk Show] Live Streaming

Personazhe, te ftuar interesant, nga te gjitha fushat. Nje emision nen drejtimin e Turjan Hyska

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!