Programi i mbrëmjes | 11/11/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Mërkurë 11/11/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:50 Tre trëndafilët e Evës [Serial – Sezoni 2]

Aurora sheh që Alesandroja e ka hequr unazën dhe kupton se ai e ka tradhtuar me Veronikën. Tesa e Andrea nisin hetimet mbi burrin me pelerinë të zezë që hyri te Primaluce.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Shtëpiake të Dëshperuara [Serial – ep. 137+138/1]

Versioni turk i serialit hit të “Walt Disney”, “Shtëpiaket e Dëshpëruara” (Umutsuz Ev Kadınları).

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Alkatraz [Film] Live Streaming

1996. Aksion, thriller, aventure. I nominuar per 1 Çmim Oskar dhe fitues i 8 Çmimeve te tjera Nderkombetare. Sean Connery, fituesi i çmimit Oskar ; Nicolas Cage, fitues i Çmimit Oskar ; Ed Harris.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!