Programi i Mbrëmjes | 12/05/2017

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Premte 12/05/2017

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel
 TOP CHANNEL | Ora 20:50 The Voice of Albania 6 – Gjysmë Finale [Talent Show]
Nje kompeticion i pakrahasueshem, me një kastë të mrekullueshëm artistesh, për të përzgjedhur vokalin me te mire shqiptar e për ta shndërruar atë në sukses të menjëhershëm

 

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Zonë e Lirë [Talk Show]

Nje emision nga Arian Cani, tema pikante, politike dhe muzike si dhe gjithmone te ftuar interesante.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Oktapod [Talk Show] Live Streaming

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.