Programi i Mbrëmjes – 15 Shkurt 2016

 

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Hënë 15/02/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Shih Programin [Talk Show] Live Streaming

Një program nga Enkel Demi me të ftuar personazhe Vip.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 – 22:30  Top Story [Talk Show]
Emision politik me të ftuar nga bota e politikës për të diskutuar tema të caktuara të shtetit Shqiptar, nën drejtimin e Sokol Ballës.

tv-klan

TV KLAN|  Ora 21:15 – 22:30 Opinion [Talk Show]

Aktualitet, Modë, Politikë këto janë tematikat të cilat shqetësojnë shqiptarët, të cilët mund të gjejnë zgjidhje edhe tek emisioni i Blendi Fevizut dhe të ftuarit në studion e tij.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Dritare nga Rudina Xhunga [Talk Show] Live Streaming

“Dritare” është një emision “talk show” I aktualitetit politik dhe shoqëror për të gjithë trevat shqiptare, ku pjesë e të ftuarve do të jenë personazhe të njohur të politikës, artit, medias, kulturës etj.

 

Cila është zgjedhja juaj për sonte? Komentoni më poshtë!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.