Programi i Mbrëmjes | 17 Mars 2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Enjte 17/03/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 21.50 Manchester United – Liverpool [Europa League] Live Streaming

Liga e Evropës, luan të enjten në mbrëmje ndeshjet e kthimit të turit të saj të 16-shes, prej nga do të dalin edhe 8 skuadrat çerekfinaliste.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Top Story [Emision Debat/Politike]

Politika përballë të vërtetës, publiku përballë politikanëve, në një debat nga Sokol Balla.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Opinion [Emision Debat/Politike]

Emisioni me popullor i arenes politike nga gazetari Bledni Fevziu

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.15 Lugina e Ujqerve [Serial] Live Streaming

Nje nder serialet televiziv me te ndjekur Turk, Lugina e Ujqve ngrihet mbi marredhenien Mafia-Shtet dhe ka ne qender te tij nje agjent kunderzbulimi Turk. Nje lugine e erret ne nje periferite e Stambollit eshte epiqendra e aferave ilegale pafund, nga ku gjeneroheshin cdo dite shuma marramendese parash.


 

PAY TV

SUPER SPORT 3 (SS3 HD) | Ora 21.05 Tottenham VS. Dortmund (UEL)

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.