Programi i mbrëmjes 17/06/2014

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E MARTE 17/06/2014
 logoRTSH | 21.00 Boterori 2014 – Brazil-Meksike

___________________


TtopchannelOP CHANNEL 20:49 “100 Milione”  [Game Show]

Ndarja e re territorial kursen 200 milione dollare. Ne Top Story, te ftuar jane hartuesit e reformes territoriale, kritiket e saj dhe perfaqesues te njesive vendore.


klanTV KLAN 21:00 Dr. House [Serial premiere, ep. 7/14]

____________


viziiiiVIZION PLUS | 21:00 Karadayi [Serial Turk]

Karadayı, eshte nje serial dramatik turk prodhuar nga Ay Yapım, me regji te Uluç Bayraktar. Fitues i 18 Cmimeve Nderkombetare, nder te cilat Seriali me i mire dramatik. Ne rolet kryesore Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor.


asALBANIAN SCREEN | 21:00 The End of Eden [Film]