Programi i Mbrëmjes 18/10/2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Marte 18/10/2016. Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Program [Nuk ka informacion] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:45 Të Gjithë Për Një [Quiz show]

Një quiz show ku fiton, por edhe mëson! Çdo puntatë, një konkurrenti ri vë në provë memorien dhe dijet themelore duke iu përgjigjur 10 pyetjeve nga lëndë të ndryshme të 9 vjeçares, për të fituar çmimin e madh prej 2.000.000 lekësh. Një grup prej 5 fëmijësh e ndihmon konkurrentin “të kalojë provimin”, duke i dhënë këtij spektali një atmosferë unike.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:00 ERTUGRUL [Serial Dramatik]

Ertugrul eshte nje serial historik i cili flet mbi krijimin e Perandorise Otomane, duke filluar historine qe me shpernguljen e fiseve mongole nga Azia e Mesme per ne Turqine e sotme.

vplus

VIZION PLUS | Ora 20.45 Apartamenti 2xL  [Comic Show] Live Streaming

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.