Programi i Mbrëmjes – 19/02/2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Premte 05/02/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:50 The Voice of Albania 5 – Betejat

The Voice of Albania 5 nje nga talent show-t me te populluar ne Shqiperi ka çelur edhe këtë vit, edicionin e pestë.

 

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Zonë e Lirë [Talk Show]

Nje emision nga Arian Cani, tema pikante, politike dhe muzike si dhe gjithmone te ftuar interesante.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Oktapod [Talk Show] Live Streaming

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.