Programi i mbrëmjes 20/07/2014

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Diel 20/07/2014
TOP CHANNEL | 21:00 Dosja Top Channeltopchannel [Variete]

Nje kartoline shumengjyreshe programesh! Emocionet e me te talentuarve, batutat me te bukura te humorit, te pathenat e personazheve VIP, muzike e balet. Te gjitha brenda nje dosje te vetme…


klanTV KLAN | 21:00  LA LA LA  [Variete]

Nje buqete me me te mirat e programeve te TV Klan nga sezoni i kaluar.


viziiiiVIZION PLUS | 21:00 Nje tavoline per tre [Film]

2007. Komedi familjare. Catherine Zeta-Jones, Aaron Eckhart. Jeta një e kuzhiniereje kthehet përmbys pasi asaj i duhet të kujdeset për mbesën e saj të vogël, pas humbjes së të motrës. Tanimë, ajo duhet t’i përshtatet një stili të ri jetese dhe përdor ushqimin për ta shprehur atë. Por në jetën e saj do të shfaqet edhe një dashuri e re, që ndonëse në pamje të parë përngjet me një luftë, ka një fund të lumtur. Një tavolinë ku një familje do të gjejë dashurinë, paqen dhe harmoninë….


asALBANIAN SCREEN | 20:30 Callas Onasis [Film]
_


agon-channelAGON CHANNEL | 21.00 The Champion [Film]

Fillon me një dashuri të pafajshme. Më pas betohet që do të kthehej, por largohet për të pushtuar botën… Jajal, Lin & Xhozef jane personazhet qe luftojne midis dashurise dhe urrejtjes.

_


Cila është zgjedhja juaj për këtë mbrëmje? Komentoni më poshtë.

Artikulli paraprakGazetarja RT dha dorëheqjen pas mbulimit të rremë të rrëzimit të avionit malajzian
Artikulli tjetërNisin aplikimet per The Voice of Albania 4