Programi i mbrëmjes 20/11/2014

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Enjte 20/11/2014

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.30 Nuk ka informacion Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Top Story [Emision]

I ftuar Ministri i financave Shkelqim Cani per buxhetin, taksat, rritjen ekonomike dhe akuzat qe po vijne jo vetem nga opozita por edhe nga brenda mazhorances.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Opinion [Emision]

I pari emision politik ne Shqiperi, qe prej 31 gushtit 1997 nga gazetari Blendi Fevziu!

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.05 Dashuri per biznes [Film Premiere] Live Streaming

Beauty and the briefcase. 2010. Komedi, romance. Hilary Duff , Chris Carmack, Michael McMillian, Amanda Walsh, Kevin Kirkpatrick, Jennifer Coolidge, Matt Dallas. Me regji te Gil Junger e skenar te Michael Horowitz.

albanian-screen

ALBANIAN SCREEN | Ora 21.00 Film [] Live streaming

agon-channelAGON CHANNEL | Ora 21.30 Agon Land [Emision] Live Streaming

Ate freski qe ju solli stina e veres me Summerland…do tjua risjellim serisht me atmosferen plot ritem te mbremjeve te vona jo vetem ne kryeqytet…Agonland

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.