Programi i mbrëmjes | 21/02/2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, e Diele, 21/02/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.35 ADHURUESJA E RAMENIT [Film] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Deja Vu [Film]

Nuk ka përshkrim për këtë emision

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:00 Fate te Kryqezuara [Serial Dramatik]

Ndarja duket e pamundur… një histori dashurie e shkatërruar… edhe pse i përkasin kësaj bote, për këta dy njerëz as lidhja dhe as ndarja nuk është e mundur… një aksident ndërlidh 6 persona duke i ndryshuar përgjithnjë jetën dhe ëndrrat.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Lugina e Ujqerve [Serial] Live Streaming

Një nder serialet televiziv me të ndjekur Turk, Lugina e Ujqve ngrihet mbi marredhenien Mafia-Shtet dhe ka në qender te tij një agjent kunderzbulimi Turk.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte?

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.