Programi i mbrëmjes 23/06/2014

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E HENE 23/06/2014

logoRTSH | 20.45  Brazil-Meksike [Boterori Brasil 2014]


topchannelTOP CHANNEL | 21:00 Shqip [Emision]

Shqiperia e veres, bageti dhe bujqesi, agroturizem dhe hoteleri. Nga kilometri me i vecante i Shqiperise se bukur, per nje Shqip te vecante, ne Korce…


klanTV KLAN | 21:10 GRUAJA E MIRE  [Serial premiere, ep.94]

Deri dje ishte nje grua dhe nene ideale per bashkeshortin dhe femijet e saj. Nje skandal seksual I shkaterron te gjithe jeten. Nje femer kunder te gjitheve. Alisia duhet te perballet me poshterimin dhe te ece perpara per femijet e saj.


viziiiiVIZION PLUS | 21:00 Sherbyese te djallezuara [Serial]

herbyese te djallezuara (Devious Maids) është një serial televiziv amerikan, komedi-dramë, krijuar nga Mark Çeri, prodhuar nga studio e ABC-së dhe producent ekzekutivë Cherry, Sabrina Wind, Eva Longoria, Paul McGuigan, Larry Shuman, David Lonner, John Mass, Paul Presburger, dhe Michael Garcia.


asALBANIAN SCREEN | 21:00 Prizem [Emision]

______


Cila është zgjedhja juaj për këtë mbrëmje? Komentoni më poshtë.

Artikulli paraprakJanullatos akuzon Blendi Fevziun për shpifje dhe fyerje: Je shtrembërues i së vërtetës
Artikulli tjetërFevziu reagon pas akuzave të Janullatos: Ka marrë fund koha kur dikujt i mbyllej goja