Programi i mbrëmjes 23/10/2014

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Enjte 23/10/2014

rtsh

RTSH | 20.45 SERBI – SHQIPERI [Euro 2016]

top channel

TOP CHANNEL | 21:00 “Top Story” [Emision politik]

Politika perballe te vertetes, publiku perballe politikaneve, ne nje debat nga Sokol Balla.


tv klan

TV KLAN | 21:00 Opinion [Emision politik]

I pari emision politik ne Shqiperi, qe prej 31 gushtit 1997 nga gazetari Blendi Fevziu.


vplus

VIZION PLUS | 20:50 Partizan – Beşiktaş [Futboll]

UEFA Europa League ne Vizion Plus. Diten e enjte, ora 21:05 vjen nje sfide e nxehte, nje tjeter perballje spektakolare ne stadiumin e Beogradit. 10 dite pasi Kombetarja Shqiptare u be pre e dhunes dhe fyrerjeve te huliganeve serb, ne po te njejtin stadium zbresin kete here turqit e Beşiktaş, tifozeria e zjarrte e te cileve, ka premtuar se do “tu ktheje reston” vendasve.


albanian screen

ALBANIAN SCREEN | 21:00 Film [Live Stream]

agon-channelAGON CHANNEL | Ora 21.30 Agonland [Emision]

Ate freski qe ju solli stina e veres me Summerland…do tjua risjellim serisht me atmosferen plot ritem te mbremjeve te vona jo vetem ne kryeqytet…Agonlan


Cila është zgjedhja juaj për këtë mbrëmje? Komentoni më poshtë.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.