Programi i Mbrëmjes | 23/10/2015

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Premte 23 Tetor 2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Master Chef  [Cooking Show]

Një program kulinarie, ku konkurentë të ndryshëm që kane pasion gatimin dhe kuzhinën, konkurojnë për fronin e Master Chef-it të ri Shqiptar.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Zonë e Lirë [Talk Show]

“Zonë e Lirë” është një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombetare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, Arian Çani fton në studio. Këto personazhe janë protagoniste direkt ose indirekt të këtyre ngjarjeve. Promovimi është në thelb te intervistat që zhvillohen në studio.
Politikanë, artistë, shkrimtarë, gazetarë, shkencëtarë janë çdo të premte protagonistë, autorë, apo “viktima” të ngjarjeve apo ndodhive të ndryshme duke rrëfyer e dëshmuar historitë e tyre, e në këtë mënyrë, duke hedhur më shumë dritë mbi to.

vplus

VIZION PLUS | Ora 20:45 Oktapod [Talk Show] Live Streaming

Cila është zgjedhja juaj për sonte? Komentoni me poshte!