Programi i Mbrëmjes – 25 Janar 2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Hënë 25/01/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Nuk ka informacion Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:45  Film “Trilogjia e Kesules se Kuqe: 1974”[FILM]

Nuk ka informacion

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 ERTUGRUL ep.71/2+72 [Serial Historik Turk]

Një nga serialet më të shikuar në Turqi, që flet mbi krijimin e fiseve të para në këtë vend dhe rrënjët e para të Perandorisë Otomane.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Dritare  [Talk Show]Live Streaming

Dritare është një talk show nga Rudina Xhunga. Tema aktualiteti, politikë, sociale dhe debat

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.