Programi i mbrëmjes 26/05/2014

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E HENE 26/05/2014

logoRTSH | 20.35 “Fjala si fillim, fjala si flijim”

___________________


TtopchannelOP CHANNEL 21:00 Shqip [Emision nga Rudina Xhunga]

Nje gazetar pertej te majtes e te djathtes, nje leksion qe vjen nga Bullgaria nga Spas Spasov, fitues i Cmimit te vitit 2013 per kuraje. Nje shembull qe na mungon.


klanTV KLAN | 20:10 GRUAJA E MIRE [Serial premiere, ep.86]

____________


viziiiiVIZION PLUS | 20:45 Sherbyese te djallezuara [Serial]

Sherbyese te djallezuara (Devious Maids) është një serial televiziv amerikan, komedi-dramë, krijuar nga Mark Çeri, prodhuar nga studio e ABC-së dhe producent ekzekutivë Cherry, Sabrina Wind, Eva Longoria, Paul McGuigan, Larry Shuman, David Lonner, John Mass, Paul Presburger, dhe Michael Garcia.


asALBANIAN SCREEN | 21:00 Prizem [Emision]

__________________

Cila është zgjedhja juaj për këtë mbrëmje? Komentoni më poshtë.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!