Programi i mbrëmjes | 26/10/2015

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Hënë 26/10/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Shih Programin [Talk Show] Live Streaming

Një program nga Enkel Demi me të ftuar personazhe Vip. Në punatën e sotme i ftuar Ruli Genc për polemikat në opozitë dhe ekonominë; Olta Xhacka për impulset e reja dhe reformat.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:50 Portokalli [Show Humori]

Ngjyra e vetme e humorit shqiptar rreth asaj që përjetojmë çdo dite, këngë e kercime. Një mbremje unike per t’u argëtuar së bashku.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Dance With Me [Sezoni 2 – Nata 4]

Show i kercimit ku vipat garojne ne çift per titullin e me te mireve te mbremjes. Nje spektakel me patent nga Endemol, me producente dhe prezantuese Alketa Vejsiu dhe regjizore Vera Grabocken.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Dritare nga Rudina Xhunga [Talk Show] Live Streaming

“Dritare” është një emision “talk show” I aktualitetit politik dhe shoqëror për të gjithë trevat shqiptare, ku pjesë e të ftuarve do të jenë personazhe të njohur të politikës, artit, medias, kulturës etj.

 

Cila është zgjedhja juaj për sonte? Komentoni më poshtë!