Programi i Mbrëmjes – 27/02/2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Shtunë 27/02/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Nuk ka informacion [Nuk ka informacion] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:45 The Voice Of Albania 5 – Audicionet e Fshehura 6 [Talent Show]

Talent Show në kërkim të emrave të rinj të muzikës “The Voice Of Albania” vjen me edicionin e tij të pestë. Sonte me puntatën e gjashtë të audicioneve të fshehura.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:00 Fate të Kryqëzuara [Serial Dramatik Turk]

 

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Alpazar [Show Humori]Live Streaming

Spektakli i  show-t te humorit me autor dhe moderator Agron Llakaj. Me aktoret, Agron Llakaj, Behar Mera, Markela Dede dhe Altin Marku. Al Pazar eshte nje shfaqje ku ne bosht eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social por edhe nga bota e artit dhe e kultures, prej vendit dhe jo vetem.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.