Programi i Mbrëmjes – 28/01/2017

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Premte 06/01/2017

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channelTOP CHANNEL | Ora 21:00 Top Show Magazine [Talk Show]

Reviste e përjaveshme televizive, ku mund të mësoni më shumë mbi ngjarje e aktivitete të reja, thashetheme, etj, nje edicion special i Top Show nen drejtimin e Alban Dudushit.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Zone e Lire [Talk Show]

Nje emision nga Arian Cani, tema pikante, politike dhe muzike si dhe gjithmone te ftuar interesante.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Best of Al Pazar [Variete] Live Streaming

AL-PAZAR-Humor-satire-gare. Eshte nje shfaqje ku ne bosht eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social por edhe nga bota e artit dhe e kultures, prej vendit dhe jo vetem.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.