Programi i mbrëmjes 30/01/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Premte 30/01/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Në Tokën e Grave [Film] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Top Show Magazine [Talk Show]

C’doni te dini? Kurioziteti juaj shuhet LIVE neTop Show Magazine, revisten e perjaveshme televizive, ku mund te mesoni me shume mbi ngjarje e aktivitete te reja, thashetheme, etj

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Zone e Lire [Talk Show]

“Zone e Lire” eshte nje emision me karakter gjeneralist, i cili mbeshtetet mbi aktualitete te ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe nderkombetare, duke i percjelle ato nepermjet personazheve qe ideatori dhe drejtuesi i emisionit, Arian Çani fton ne studio.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Kapital [Emision politik] Live Streaming

Moderuar nga Aleksander Furxhi. Një talk show politik qe synon te mberrije tek moshat e rritura dhe publikun e interesuar per te kuptuar e marre pjese ne vendimarrjen politike dhe publike.

albanian-screen

ALBANIAN SCREEN | Ora 21.00 Sulejmani i Madherishem [Serial turk] Live streaming

agon-channel

AGON CHANNEL | Ora 21.45 Contratto [Talk Show] Live Streaming

Talk show i drejtuar nga aktoria e famshme ne Itali, e cila ka fituar Cmim Oskar, Sabrina Ferilli. Politikan, njerez te artit dhe jo vetem do te ulen perball saj per te kujtuar emocione te kaluara pse jo dhe emocione te reja dritheruese.

 

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.