#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Hënë 08/02/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Shih Programin [Talk Show] Live Streaming

Një program nga Enkel Demi me të ftuar personazhe Vip.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 – 22:30  Top Story [Talk Show]
Emision politik me të ftuar nga bota e politikës për të diskutuar tema të caktuara të shtetit Shqiptar, nën drejtimin e Sokol Ballës.

tv-klan

TV KLAN| Ora 21:15 – 22:30 Opinion [Talk Show]

Aktualitet, Modë, Politikë këto janë tematikat të cilat shqetësojnë shqiptarët, të cilët mund të gjejnë zgjidhje edhe tek emisioni i Blendi Fevizut dhe të ftuarit në studion e tij.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Dritare nga Rudina Xhunga [Talk Show] Live Streaming

“Dritare” është një emision “talk show” I aktualitetit politik dhe shoqëror për të gjithë trevat shqiptare, ku pjesë e të ftuarve do të jenë personazhe të njohur të politikës, artit, medias, kulturës etj.

 

Cila është zgjedhja juaj për sonte? Komentoni më poshtë!