Raportimi i veçantë i gazetares së Top Channel, interviston familjen në shtëpinë e saj

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Gazetarja Kristi Gongo pjesë e redaksisë së informacionit të Top Channel, ditën e sotme në situatën teksa vendi është pushtuar nga koronavirusi ka raportuar në një mënyrë krejt të veçantë.

Ditën e sotme, babai i gazetares së Top Channel, feston sot 55 vjetorin i cili me shumë gjasa do të mbahet mend gjatë në memorjen e tij.

Kristi pati mundësinë të intervistonte nga shtëpia e saj babain dhe nënën e saj, një gjë tepër e rrallë për një gazetar.

Kristi Gongo është një prej gazetareve më të spikatura në Top Channel, e cila prej disa kohësh shfaqet në ekran. Ajo i përket brezit të gazetarëve më të rinj në departamentin e informacionit të televizionit kombëtar./IMA/

Artikulli paraprakTë burgosur me koronavirus, Ministria e Drejtësisë përgënjeshtron lajmin e rremë
Artikulli tjetërKush tha që jemi vend i panjohur? Shihni deri ku i njohin Bujar Nishanin dhe Bamir Topin