Reagon për herë të parë Rudina Magjistari pas lajmit të mbylljes së emisionit ”Rudina”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Prej disa ditësh në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur,

Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë më emisionin e saj të pasdites “Rudina”. Madje u përfol se drejtimin e emisionit do ta merrte Jona Spahiu dhe ndërkohë Rudina po synonte të bënte një format të ngjashëm me spektaklin e Maria De Filipi, ‘Ce’ posta per te’.

Edhe pse nuk ka reaguar deri më tani, foto e fundit e publikuar nga Rudina flet vetë. Ajo ka treguar se po kërkon gazetarë të rinj për sezonin e ardhshëm të emisionit të pasdites.

Kështu ajo i ka hedhur poshtë zërat se do të largohet nga drejtimi i emisionit në sezonin e ri televiziv.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!