Rikthehen Fatma dhe Aulona, kete here ne Ora News me “ThumbOn”

Ju kishte marrë malli për “”Thumb”? Për të gjithë ndjekësit që u kanë munguar thumbat e Aulonës dhe Fatmës po ju japim një lajm të mirë: “Thumb” rikthehet më i fuqishëm se kurrë dhe me plot të reja.

Këtë sezon “Thumb On” do të vijë në ekranin e Ora televizion, me një studio tërësisht të re por me formulën si gjithnjë thumbuese.

Risia e sezonit nën logon e re të televizionit do të jetë transmetimi live, primetime ditën e diel në orën 21:00.

Maratona e progamit “Thumb On” do të nisë këtë të dielë, plot 90 minuta në transmetim të drejtpërdrejtë, me një show me të ftuar të showbiz-it, aktualitetit dhe lifestyle-it.

Për të gjithë që ju jeni kuriozë po ju zbulojmë se “Thumb On” ka rezervuar për publikun gjithashtu rubrikën e kamerave të fshehta, situata të inskenuara me në qendër personazhe të njohur të ekranit shqiptar.

Më shumë se kaq do zbuloni ekskluzivisht të shtunën,në orën 21:00 në ekranin e Ora televizion. /Ora News.tv/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.