Rikthehet AlPazar me sezonin e rradhës!

Ndërsa mbylli sezonin e tij natën e vitit të ri, spektakli i humorit nën drejtimin e Agron Llakës, AlPazar mesa duket nuk do të vonoj gjatë për tu rikthyer në ekranin e Vizion Plus.

Tashmë pas pushimit disa javor, Al Pazar dhe trupa e talentuar e aktorëve janë gati dhe plot energji për tju argëtuar sërisht të shtunave mbrëma.

Promoja e transmetuar në ekranin e Vizion Plus lajmëron se spektakli variete do të rifilloj mbërmjen e 4 Shkurtit ora 21.00/www.imalbania.com/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.