Rikthehet Top Show Magazine!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pasi një sezoni pushim Top Channel rikthen në programacionin e tij Top Show Magazine.

Versioni showbiz-entertainment i Top Show rikthehet në ekranin e Top Channel duke filluar nga kjo e premte në prime time. Duket se interesi i publikut ka bindur drejtuesit për ta risjelle këtë format për një sezon të tretë. Stafi i emisionit, me prezantuesin Alban Dudushi dhe kryeredaktoren Bieta Sulo në shoqerinë edhe të Lori Hoxhës kanë bashkuar sërish komponentët e programit për të rinisur një tjetër aventurë të përjavshme ku nuk do të mungojnë temat e nxehta dhe të ftuarit nga showbizi shqiptar.

14344063_10210468939270465_9071028500488823664_n

Mbetet ende enigmë nëse në panelin e dy opinionisteve do të kemi dy “thumbueset” e sezonit të parë, Aulona dhe Fatma të cilat i janë bashkuar sëfundmi Top Channel me emisionin e tyre Thumb. Vitin e kaluar këtë pozicion e mbajtën Bieta Sulo dhe Elona Duro. Gjithcka betet për t’u zbuluar këtë fundjavë në Top Channel!

 

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!