Rikthehet Top Show në Top channel! [Spot TV]

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Talk show më i famshëm i ekranit shqiptar Top Show nis këtë sezon me 2 Shtator në ekranin e Top Channel.

Këto ditë ka filluar të transmetohet spoti televiziv ku shohim dy thumbistet Aulona dhe Fatma tek shohin dhe komentojnë disa fragmente nga sezoni i kaluar në wallin e studios. Video ndërpritet nga një tjetër material, ku shohim Alban Dudushin tek anunçon ditën dhe oraret e fillimit te sezonit te ri. Ndërkohë, që mbetet një enigmë se cilët do të jenë emrat e prezantuesëve që do të shoqerojnë Dudushin në Top Show Magazine, duke pasur parasysh se dy vajzat janë shtatezëna në ditet e fundit, në pritje të fëmijve të tyre të parë.

Moderatori Alban Dudushi edhe ne kete sezon do te jetë protagonisti i mbrëmjeve në second time më të ftuarit e tij për të diskutuar rreth temave dhe aktualitetit që na shoqëron çdo ditë.

Edhe këtë sezon nuk do të mungojë takimi i përjavshëm me Top Show Magazine që do nisë të enjten e 4 shtatorit.

Takimimet janë, me Top Show nga 2 Shtatori ora 22.45 dhe me Top Show Mag, nga 4 Shtatori ora 22.45.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!