Rikthehet “VK” në Tema TV. Shikoni spotin me Lali Erin dhe Roza Latin | VIDEO

Rikthehen në ekranin e Tema TV djemtë e “Cmendina” me sezonin e ri të “VK Vështrim Kritik”.

Emisioni satirik do të nisë së shpejti dhe ndërkohë ka filluar transmetimi i spotit televiziv që sjellë një parodi mes Kryebashkiakut Erion Veliaj dhe prezantueses Roza Lati.

Mos e humbisni në vazhdim…

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.