Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen me ish deputetin Mark Frroku

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave që pas ndarjes nga bashkëshorti i saj.

Disa muaj më vonë pas thashethemeve se ajo është në një lidhje me ish-deputetin, Mark Frroku sot Rudina ka konfirmuar zyrtarisht lidhjen përmes një postimi të shoqruar me disa fotove në profilin e saj në rrjetet sociale.

“E di që e donit të gjithë, por e kam për vete…ekskluziven. Për të gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes… Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!”, shkruan Rudina Dembacaj./tvklan.al

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

E di qe e donit te gjithe,por e kam per vete…exluziven 🤓 Per te gjithe ju dashamires dhe jo,e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi! @ergyszhabjaku @makeupbyelona

Un post condiviso da Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) in data: