Rudina Dembecaj nuk ndalet, ja projekti i saj i ri! 

Ajo nuk ka studiuar për aktrim, por është një aktore e njohur humori. Megjithatë ky profesion është kthyer “full time” për Rudina Dembacajn.

Ajo sot ka postuar në Instastory foto nga një projekt i ri dhe këtë herë bëhet fjalë për një projekt kinematografik.

Revistawho.com ka mësuar se Dembacaj ka xhiruar sot në Shkodër skenat e para të filmit të saj të parë, që me siguri nuk do të jetë i fundit.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.