Serialet turke vijnë në një kanal të dedikuar në Tring

Tashmë edhe Tring do të ketë një kanal dedikuar tërësisht serialeve turke.

Kanal D-Drama do të jetë i disponueshëm për abonentët e kësaj platforme së shpejti.

Programacioni do të vijë në gjuhën shqipe dhe do të ketë 5 premiera të serialeve më të suksesshme turke çdo ditë.

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.