Sezoni 2014/2015: ja trailer-at e 5 serialeve te NBC!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Dje NBC ka zbuluar spotet promovuese te serialeve State of Affairs, Bad Judge, Marry Me, A to Z dhe The Mysteries of Lauraper qe do te transmetohen ne sezonin e ri 2014/2015.
Me poshte keni mundesine te shikoni trailer-at e 5 serialeve te shoqeruar me pershrimin perkates.

State of Affairs
Me regji te Joe Carnahan (Smokin’ Aces), ne State of Affairs gjejme si protagoniste aktoren Catherine Heigl (Grey’s Anatomy) ne rolin e nje analiste te CIA ne sherbim te Presidentit te ShBA (Alfre Woodard) si keshilltare e tij ne marrjen e vendimeve per çeshtje qe perfshijne shtetin dhe marreveshjet nderkombetare. Protagonistes do ti duhet te bilancoje punen dhe jeten e saj personale mjaft te komplikuar. Heigl do te jete producente ekzekutive ne kete projekt sebashku me te emen Nancy Heigl, si nje prodhim i shtepise se tyre te filmit Abishag Prods.


Bad Judge
Kate Walsh (Private Practice) eshte producentja dhe aktorja protagoniste e komedise se fokusuar ne jeten e komplikuar te gjykateses se Gjykates Penale te San Bernardino. Seriali eshte shkruar nga Chad Kultgen dhe do te prodhohet nga Will Ferrell, Adam McKay, Chris Henchy, Anne Heche, Jill Messik dhe Miguel Sandoval.

Marry Me
Kjo komedi rrefen ngjarjet e dy te fejuarve te rinj, interpretuar nga Casey Wilson (Happy Endings) dhe Ken Marino (Childrens Hospital), qe shume shpejte do te kuptojne qe bashkejetesa eshte me e veshtire nga sa e mendonin. Krijuar nga David Caspe (Happy Endings), seriali do te kete ne cast edhe John Gemberling, Tim Meadows dhe Tymberlee Hill. Episodi pilot, me regji te Seth Gordon, do te kete si aktor guest star Dan Bucatinsky (Scandal).

A to Z
A to Z eshte nje komedi romantike e ambientuar ne zyrat e nje agjensie takimesh online qe ofron zgjidhjen e problemeve  “nga A-ja tek Z-ja” te nje mardhenie, nga takimi tek ndarja. Seriali eshte shkruar dhe prodhuar nga Ben Wueen, Rashida Jones dhe Will McCormack, dhe do te kete si protagoniste Cristin Milioti (How I Met Your Mother) dhe Ben Feldman.

The Mysteries of Laura
Ky serial mban firmen e Jeff Rake dhe bazohet ne serialin spanjoll, dhe me produktore Aaron Kaplan, Greg Berlanti dhe McG (qe ka bere regjine e episodit pilot). Protagoniste eshte agjentja Laura Diamond (Debra Messing) e zonja ne ndjekje te krimineleve dhe vrasesve, por qe e ka te veshtire te rrise dy femijet e saj binjak. Ne cast do te jene edhe Laz Alonso dhe Janina Gavankar.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!