“Sezoni i Qershive” nga fundviti në Tring

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAnëFestë| Pas një kalvari të  gjate pritjesh dhe ndryshim te datave me ne fund Tring ka vendosur qe ta sjelli këtë fundvit “Sezonin e Qershive” (Kiraz Mevsimi).

Seriali është një romancë-komedi prodhim i vitit 2014, dhe vazhdon transmetimin në kanalin Fox Turk.
Një histori dashurie dhe ndjenjës së pa shprehur, që e ka zanafillen që në vogëli, të Oyku (Ozge Gurel) vajzës modeste që jeton me të emën dhe vëllain e vogël, për Mete (Daghan Gulegec), djali i cili nuk është në dijeni të asaj çfarë ndjen Oyku. Rivali i tij në dashuri Ayaz (Serkan Cayoglu), një arkitekt i suksesshëm që punon me Mete, është në djalë i ri, i pasur, i pashëm, arrogant, dhe don zhuan. Ai është gjithashtu i biri i fashion designer-it të njohur për të cilin punon Oyku. Endrra e vajzës është bota e modës dhe stilimit por a do t’ja arrij ajo qëllimit për t’u afirmuar në këte sektor mes dashurisë dhe profesionit?

Ndiqeni telenovelën më të re së shpejti në 3 Plus dhe JollyHD nga e Hena – Premte ora 21:00 duke filluar qe nga 21 Dhjetori!

InfoMediaAlbania

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!