Luana Vjollca premton rekord shikueshmërie këtë të shtunë në emisionin e parë të “Shiko Kush LUAN”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Data 26 Shtator erdhi dhe na ndajnë vetëm pak orë nga premiera e sezonit të katërt të spektaklit të argëtimit të së shtunës “Shiko Kush LUAN”.

Autorja dhe moderatorja Luana Vjollca ka premtuar se ky sezon do jetë si asnjëherë më parë, duke u kujdesur për çdo detaj. Me surpriza pa fund dhe lojëra të reja ku edhe publiku do të ketë mundësinë të vendosë në lojë të ftuarit VIP gjatë emisionit.

Emisioni i shumëpritur nga publiku shqiptar do të ketë edhe këtë sezon krah moderatores dy kapitenët e njohur, Florian Binaj dhe Rezart Veleshnja. Ata do të jenë sërish kapitenët e skuadrave kundërshtare, siç do të jenë edhe të ftuarit përballë njëri-tjetrit edhe pse janë miq jashtë skene.

Por për t’u plotësuar skuadra vlen të përmendim edhe Fifin, e cila do të kujdeset që muzika e mirë të mos mungojë gjatë sezonit të “Shiko Kush LUAN”.

Në premierën e emisionit janë të ftuar Lori Hoxha, Mozzik, Kida, Emina Cunmulaj, Arbër Hajdari, Adrola Dushi, Xhesika Berberi dhe Arif Ziberi, vokalisti i “Elita 5” bashkë me vajzën e tij, Elita e cila mban emrin e grupit legjendar.

Këtë të shtunë mbrëma të ftuarit na premtojnë emocione e shumë të qeshura, por se çfarë pritet të shohim sonte, duhet të shihni me patjetër videon më poshtë! JENI GATI?!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!