“Shiko kush Luan” sot me Luanën

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Bjonde dhe me flokë të shkurtër. Ky është look-u që ka zgjedhur moderatorja Luana Vjollca këtë të shtunë në “Shiko kush luan” në orën 20.50 në ekranin e Top Channel.

Moderatorja ka publikuar një video në rrjetin social Instagram me momentet më të bukura të emisionit, ku zbuluohen edhe të ftuarit e mbrëmjes, të cilët do të qëndrojnë krah dy kapitenëve të skudrave blu dhe e kuqe, Ed Manushi dhe Gent Hazizit.

Të ftuar në program janë emra të njohur si Stresi, Milaim Zeka, Dojna Mema, Ana Lika, Armond Morina dhe Gjergj Kaçinari.

Ashtu si çdo të shtunë “Shiko kush luan” premton surpriza dhe lojëra të shumta.

Mos harroni, sot ora 20.50 “Shiko kush luan” në ekranin e Top Channel.

Top Channel