Shqipëri vs Lichtenstein, të Shtunën transmetimi në RTSH

Elbasan Arena këtë të shtunë do të presi një tjetër betejë të kombëtares shqiptare e cila këtë herë do të përballet me Lichtenstein.

Edhe Radio Televizioni Shqiptar do të mbulojë falas dhe drejtëpërdrejt eventin për të gjithë shikuesit duke filluar nga ora 18.30 në kanalet RTSH-1HD dhe RTSH Sport.

https://www.youtube.com/watch?v=e-SkmLHT9zc

 

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.